info
عکس پارک باغ انجیری
category

پارک باغ انجیری محله امام زاده قاسم، تهران

درباره‌ی پارک باغ انجیری

پارک باغ انجیری (پارک) در محله امام زاده قاسم تهران و خیابان پیاله واقع شده است. این بوستان یکی از چهار بوستان در محله امام زاده قاسم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بام تهران بوکان(۱) و مجتمع تجاری البرز و همچنین تکسین، ایستگاه تاکسی نخجوان - تجریش، تاکسی تلفنی تکسین، برج رولکس و بانک آینده قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان پارک باغ انجیری تهران

برای رفتن به بوستان پارک باغ انجیری تهران باید به در محله امام زاده قاسم شهر تهران بروید. اگر آدرس دقیق این پارک را بخواهید، استان تهران، تهران، باهنر، عرفا، زمانی، پیاله است. بوستان پارک باغ انجیری تهران را می‌توان از مکان‌های تفریحی پرطرفدار در محله امام زاده قاسم دانست. جو گریل فود، رستوران ایتالیایی جنارو شعبه پاسداران، رستوران حس توران، رستوران ریحون جردن و آدرس فود هال از جمله فست فودها و رستوران‌های خوب در اطراف این پارک هستند. از مراکز تفریحی دیگر در محدوده بوستان پارک باغ انجیری تهران می‌توانیم برج میدان آزادی، برج میلاد و پردیس سینمایی قلهک را نام ببریم.

چطور به بوستان پارک باغ انجیری تهران برویم؟

برای رفتن به این پارک می‌توانید از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید و در کاهش آلودگی هوا موثر باشید. در نزدیکی بوستان پارک باغ انجیری تهران ایستگاه اتوبوس باغ دوقلو قرار دارد. با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این پارک را انتخاب کنید. شما می‌توانید اطلاعات خوب دیگری را هم در نقشه نشان ببینید. مثلاً لوکیشن دقیق بوستان پارک باغ انجیری تهران روی نقشه را مشاهده کرده و مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو را پیدا کنید و نظر کاربران دیگر در مورد این مکان را بخوانید.

تصاویر مربوط به این پارک را می‌توانید در ادامه ببینید. ما آدرس دقیق و ایستگاه‌های نزدیک بوستان پارک باغ انجیری تهران را هم با شما به اشتراک گذاشته‌ایم تا راحت‌تر به این مکان بروید. یادتان باشد اگر به این پارک رفتید، حتماً در قسمت کامنت نظرتان را به اشتراک بگذارید.
ایستگاه‌های نزدیک به پارک باغ انجیری


سایر پارک‌های که در محدوده پارک باغ انجیری واقع شده‌اند:

 • پارک الفت
  رهبر، بین حسینی و جانی
 • پارک باغ وزیری
  بهشتی زاده
 • نمازخانه بوستان نفس
  دربند، گلابدره ای
 • پارک نخجوان
  باهنر، مقدسی، میری، موثقی
 • بوستان گلاب
  (5.0)
  دربند، گلابدره ای، ملکی، الفت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سحابی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک باغ انجیری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارک باغ انجیری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک باغ انجیری ندارد.
  neshan logo