info
عکس لاستیک آس
category

لاستیک آس محله شهر زیبا، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی لاستیک آس

لاستیک آس (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله شهر زیبا تهران و خیابان آشوری واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه مرتبط با خودرو در محله شهر زیبا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فلافل آقاجون، کافی نت عرفان، موسسه خیریه بهشت امام رضا (ع)، مسجد حجه ابن الحسن (عج) و نانوایی سنگکی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده لاستیک آس واقع شده‌اند:

 • کارشناسی بدنه و فنی خودرو بُرنا
  بلوار آیت الله کاشانی
 • باطری سازی موسی
  بلوار آیت الله کاشانی
 • فروشگاه آرسام اسپرت
  همت، میدان الغدیر
 • رامتین اسپرت
  بزرگراه شهید همت، الغدیر یکم
 • کلید سازی علیرضا
  بزرگراه شهید همت، الغدیر یکم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حبیب ترکمن (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لاستیک آس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لاستیک آس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لاستیک آس ندارد.
  neshan logo