info
عکس بانک مسکن شعبه میدان معلم
category

بانک مسکن شعبه میدان معلم محله علایین، ری

درباره‌ی بانک مسکن شعبه میدان معلم

بانک مسکن شعبه میدان معلم (بانک) در محله علایین ری و خیابان شهدای ۱۸ دی واقع شده است. این مکان یکی از دو بانک در محله علایین ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری الماس ری و همچنین فست فود و رستوران جام جم، درمانگاه شبانه روزی شهید نبوی، تعمیرگاه لوازم خانگی ریپیر باما، پلیس + 10، شماره ۲۱۱۲۱۹ و قنادی مدرن قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از بانک‌های خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک مسکن شعبه میدان معلم ری

بانک مسکن شعبه میدان معلم ری در شهر ری، محله علایین قرار دارد. از بانک‌های خوب محله علایین می‌توان به بانک مسکن شعبه میدان معلم ری اشاره کرد. در محدوده این بانک، بانک‌های دیگری هم هستند که از بین آن‌ها می‌توان به بانک شهر، بانک سپه و بانک پاسارگاد اشاره کرد. این بانک از طریق خودپرداز هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک مسکن شعبه میدان معلم ری برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی شما را راحت و سریع به این بانک می‌رسانند. ایستگاه اتوبوسی که در نزدیکی بانک مسکن شعبه میدان معلم ری قرار دارد، ایستگاه اتوبوس میثم جنوبی است.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند تا از بهترین مسیر به این بانک برسید. علاوه بر این، اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک، از طریق نشان قابل دسترسی است. یادتان باشد در صورتی که به بانک مسکن شعبه میدان معلم ری مراجعه کردید، تجربه خودتان را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

اطلاعات دقیق بانک مسکن شعبه میدان معلم ری را در ادامه می‌بینید. همچنین سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را در ادامه می‌بینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک مسکن شعبه میدان معلم واقع شده‌اند:

 • بانک شهر
  بیات، بین شهید خوش نظر و لوانی
 • بانک سپه
  بیات، بین صفری و مشتاقی
 • بانک پاسارگاد
  میثم شمالی، آیت الله کاشانی، بین کیانوشی و پنجم
 • بانک توسعه تعاون
  بیات، بین کریمی شیرازی و خوشی
 • بانک سپه (قوامین)
  (5.0)
  بیات، بین شهید خوش نظر و لوانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Motahar (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 07 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک مسکن شعبه میدان معلم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 07 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک مسکن شعبه میدان معلم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک مسکن شعبه میدان معلم ندارد.
  location استان تهران، ری، بزرگراه تهران - ورامین، شهدای 18 دی، بین بزرگراه شهید آوینی و میدان معلم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo