info
عکس ایستگاه اتوبوس آهنگ
category

ایستگاه اتوبوس آهنگ محله افسریه شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آهنگ

ایستگاه اتوبوس آهنگ (ایستگاه اتوبوس) در محله افسریه شمالی تهران و بزرگراه بسیج واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله افسریه شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ مروارید و همچنین بانک صادرات، مسجد حضرت صاحب الزمان (عج)، نانوایی سنگکی موسوی، پارکینگ عمومی افسریه و دندانپزشکی لبخند مدرن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آهنگ تهران

ایستگاه اتوبوس آهنگ تهران در شهر تهران، محله افسریه شمالی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بسیج است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس آهنگ تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس نبرد قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس آهنگ تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آهنگ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلستان
  بلوار نبرد جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس زنبق
  بزرگراه بسیج، حقیقت، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین اسرافیلی و حقیقت
 • ایستگاه اتوبوس پارک گلگشت
  بلوار ابوذر، بین عباس دلیر و وثیقی
 • ایستگاه اتوبوس گلستان هجده
  بلوار نبرد جنوبی، بین گلستان شانزدهم و گلستان هیجدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آهنگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آهنگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آهنگ ندارد.
  neshan logo