عکس ایستگاه اتوبوس بانک
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بانک (محله نازی آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار شهید رجایی، مشهدی، بین رنجبر و بدلی گیوی

موقعیت ایستگاه اتوبوس بانک در محله نازی آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بانک (ایستگاه اتوبوس) در محله نازی آباد تهران و خیابان مشهدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و یک ایستگاه اتوبوس در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لوتوس مال و همچنین رستوران زنجیره ای پیتزا سیب 360، هات داگ مسعود (شعبه نازی آباد)، دندانپزشکی شبانه روزی نازی آباد، سرای سنتی گل یخ و سی گل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک

ایستگاه اتوبوس بانک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله نازی آباد خیابان مشهدی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید رجایی، مشهدی، بین رنجبر و بدلی گیوی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بانک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهید بخارایی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس طالعی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بانک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار شهید رجایی، مشهدی، بین رنجبر و بدلی گیوی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بانک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حمزه
  رجایی، طباطبایی، یاخچی آباد، بین حمزه و زلف خانی
 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  بزرگراه شهید تندگویان، کوی ولیعصر، گودرزی، بین حیدری و صحرایی سوری
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه دخانیات
  بزرگراه شهید تندگویان، شیر محمدی، مشهدی، بین کارگر سامانی و منصوری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک ندارد.
  neshan logo