info
عکس ایستگاه اتوبوس دفتر
category

ایستگاه اتوبوس دفتر محله دردشت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دفتر

ایستگاه اتوبوس دفتر (ایستگاه اتوبوس) در محله دردشت تهران و خیابان بصائری واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله دردشت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه مولوی برادران مومنی و همچنین کلینیک دندانپزشکی ادرینا، درمانگاه شهرداری منطقه 8، سالن زیبایی ستاره فرهنگ ، صبا باتری شرق رباط میلی و مسجد امام رضا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دفتر تهران

ایستگاه اتوبوس دفتر تهران در شهر تهران، محله دردشت و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس دماوند، بلوار شهید ثانی، دردشت، بصائری است. ایستگاه اتوبوس دفتر تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس ماهان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دفتر تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دفتر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تلفنخانه
  دماوند، فراهانی، بلوار شهید ثانی، بین چهلم و دکتر آیت
 • ایستگاه اتوبوس نبوت
  بزرگراه شهید سلیمانی، دکتر آیت شمالی، بین فرامرز ابراهیم و شهید محمد تقی برغمدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دفتر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دفتر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دفتر ندارد.
  neshan logo