info
عکس کمیته امداد منطقه ۱۵
category

کمیته امداد منطقه ۱۵ محله افسریه جنوبی، تهران

اداره و سازمان دولتی
4.0
2 رای

درباره‌ی کمیته امداد منطقه ۱۵

کمیته امداد منطقه ۱۵ (اداره و سازمان دولتی) در محله افسریه جنوبی تهران و بزرگراه امام رضا، خاوران، بین فیروزنیا و سوری واقع شده است. این اداره یکی از سه اداره و سازمان دولتی در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید نیکروز و همچنین آموزشگاه رانندگی، سرای سنتی ماهور، تابلوسازی رنگ در رنگ، آهن آلات شه رستمی و دفتر هواپیمایی آفاق سیر قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده کمیته امداد منطقه ۱۵ واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 30 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کمیته امداد منطقه ۱۵ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 30 بهمن ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کمیته امداد منطقه ۱۵ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کمیته امداد منطقه ۱۵ ندارد.
neshan logo