info
عکس ایستگاه اتوبوس بانک ملی
category

ایستگاه اتوبوس بانک ملی محله باغ نگار، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بانک ملی

ایستگاه اتوبوس بانک ملی (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ نگار اصفهان و خیابان میر فندرسکی شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله باغ نگار اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سپاهان، زاینده رود و بازار هوشمند کیمیا و همچنین پزشکی قانونی اصفهان، میدان فیض، کله پزی زاینده رود، اداره پست فیض و ساندویچ کباب ترکی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک ملی اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس بانک ملی اصفهان، شهر اصفهان، محله باغ نگار است. این ایستگاه اتوبوس در میر فندرسکی شرقی قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس بانک ملی اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی تلفنی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بانک ملی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بانک ملی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دبستان شهید احسانی
  میر فندرسکی شرقی، بین ایمانی و مهر
 • ایستگاه اتوبوس منوچهری
  چهارباغ خواجو، بین شریف و دکتر فتاح
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه آپادانا
  آپادانا اول (قدوسی)، بین شهید احمد عابدینی و شهریار
 • ایستگاه اتوبوس پل فردوسی
  پل فردوسی، کمال اسماعیل
 • ایستگاه اتوبوس تخت فولاد
  سعادت آباد (آزادگان)، میدان بسیج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک ملی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک ملی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک ملی ندارد.
  neshan logo