info
عکس ایستگاه اتوبوس بانک ملي
category

ایستگاه اتوبوس بانک ملي (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بانک ملي

ایستگاه اتوبوس بانک ملي (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان میر فندرسکی شرقی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سپاهان، زاینده رود و بازار هوشمند کیمیا و همچنین میدان فیض، اداره پست فیض، جوجه کباب شالیز 1، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان و موسسه مهاجرتی افق روشن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک ملي اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس بانک ملي اصفهان، شهر اصفهان، محله باغ نگار است. این ایستگاه اتوبوس در میر فندرسکی شرقی قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس بانک ملي اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی دنا هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بانک ملي اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بانک ملي واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دبستان شهيد احساني
  میر فندرسکی شرقی، بین ایمانی و مهر
 • ایستگاه اتوبوس منوچهري
  چهارباغ خواجو، بین شریف و دکتر فتاح
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه آپادانا
  آپادانا اول (قدوسی)، بین احمد عابدینی و شهریار
 • ایستگاه اتوبوس پل فردوسي
  کمال اسماعیل، بعد از پل فردوسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک ملي اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک ملي در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک ملي ندارد.
  neshan logo