info
عکس گزینش نیروی هوایی ارتش پادگان شهید خضراییعکس گزینش نیروی هوایی ارتش پادگان شهید خضرایی
category

گزینش نیروی هوایی ارتش پادگان شهید خضرایی (محله شهید اسدی، تهران)

مرکز نظامی و واحدهای وابسته

درباره‌ی گزینش نیروی هوایی ارتش پادگان شهید خضرایی
سایر مراکز نظامی که در محدوده گزینش نیروی هوایی ارتش پادگان شهید خضرایی واقع شده‌اند:

 • پادگان خضرایی
  (4.2)
  دماوند، غفاری نسب، کوثر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهندس نیکبخت (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 16 شهریور ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گزینش نیروی هوایی ارتش پادگان شهید خضرایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 16 شهریور ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد گزینش نیروی هوایی ارتش پادگان شهید خضرایی

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   فاریاب
   شنبه 13 اسفند ماه 1401

   سلام حرف هایی که اینجا نوشته اصلا درست نیست من ۱۱.۹ واسه تست پزشکی و تربیت بدنی اونجا بودم روز اول پزشکیو تربیت بدنی بود روز دوم مصاحبه به ما که که واسه امتحان رفته بودیم خوابگاه دادن ولی همراه ها نه ولی نهار به هر کی که اونجا بود حتی اگه از خیابون رد میشد میدادن ولی چیزی که هیجا من اینجوری ندیدم رفتارشون بود ادم احساس میکرد که خودش افسر اونا واسه امتحان اومدن تست ورزش و مصاحبه (عقیدتی سیاسی ،فرماندهی،حفا) امتیازی بود و کسی رد نمیکردن فقط پزشکی رد میکردن حتی کوچکترین زخم یا جای عمل واسه خلبانی رد میکردن ولی افسریشو با اعتراض جای زخم و بعضی عملهارو قبول میکردن

   3
  • avatar
   HIRMAN
   جمعه 19 اسفند ماه 1401

   من هم اینجا گزینش داشتم اسفند ۴۰۱ نه سربازا نه افسرا رفتار بدی نداشتن محیط خوبی هم بود با اینکه من رد شدم اما برای کسایی که میان برای گزینش باید بگم که اون چیزی که شنیدین و میاد میبیند زمین تا آسمون فرقشه ، و محیط جوریه که اصلاً هیچگونه استرسی نیست !!

   1
  • avatar
   SEPEHR
   یکشنبه 23 بهمن ماه 1401

   من برای گزینش رفتم اینجا واقعا حالم از ارتش بهم خورد ، رفتار کارکنان اصلا خوب نیست یک جوری برخورد می‌کنند که انگار ارتش ارث باباشونه ، واقعا نظرم به کلی درباره نیروی هوایی ارتش عوض شد .

   1
  • avatar
   کاربر نشان
   شنبه 19 آذر ماه 1401

   سلام پسر من خدمت میکنه همیشه گلايه داره غذا سربازان خیلی بی‌کیفیت هست

   1
  • avatar
   مهندس نیکبخت
   پنجشنبه 25 فروردین ماه 1401

   همیشه خیلی شلوغه و برخورد خوبی با مراجعین ندارن همراهان باید توی نمازخانه صبر کنند و هیچ رسیدگی نمیشه

   1
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد گزینش نیروی هوایی ارتش پادگان شهید خضرایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گزینش نیروی هوایی ارتش پادگان شهید خضرایی ندارد.
  neshan logo