info
عکس بازار هنرعکس بازار هنرعکس بازار هنرعکس بازار هنر
category

بازار هنر محله نقش جهان، اصفهان

بازار و مرکز خرید

درباره‌ی بازار هنر

بازار هنر (بازار و مرکز خرید) در محله نقش جهان اصفهان و خیابان بازار هنر واقع شده است. این مجتمع یکی از یازده بازار و مرکز خرید در محله نقش جهان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند چرخ فلک، بیمارستان عیسی ابن مریم، چهارباغ عباسی، موزه موسیقی اصفهان و پاساژ شکری و همچنین کاخ و عمارت هشت بهشت، آژانس مسافرتی فصل سفر، مهمانپذیر شاد، هتل عباسی اصفهان و نمایندگی مرکزی سامسونگ (اخباریون) قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجتمع یکی از مراکز خرید خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد بازار هنر

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  پسر پادشاه
  پنجشنبه 05 مرداد ماه 1402

  بازار هنر اصفهان دو طبقه دارد که در طبقه‌ اول واحد‌های تجاری و فروشگاه‌ها و در طبقه دوم کارگاه‌های مرتبط با آن واحد‌ها قرار گرفته‌ است. 78 مغازه در دو طرف بازار با طول تقریبی 200 متر قرار گرفته‌اند. بیشتر غرفه‌ها هم سطح زمین ساخته شده‌اند. برای ساخت این بازار بیشتر از خشت و آجر که در آن زمان جزو بهترین مصالح بومی بوده‌اند استفاده شده است. این مکان تاریخی در سال 1345 هجری شمسی توسط اداره اوقاف شهر اصفهان مرمت و بازسازی شد.

  4
 • avatar
  هستی
  سه شنبه 11 خرداد ماه 1400

  بازار بزرگ و شیک با خدمات مناسب و تنوع مغازه های عالی و همچنین مناسب برای خرید

  3
 • avatar
  وحید
  سه شنبه 21 فروردین ماه 1403

  جزء بزرگترین بازارهای طلا با تنوع زیاد هست از لحاظ تاریخی هم دیدنیه

  2
 • avatar
  محسن علی بابا
  چهارشنبه 09 اسفند ماه 1402

  بازار هنر اصفهان از شاهکارهای معماری دوران صفوی و مکان های دیدنی اصفهان به شمار می‌رود. ساخت بازار از سال ۱۱۱۶ هجری قمری آغاز شد و در سال ۱۱۱۸ پایان یافت. در سال ۱۳۴۵، بازار هنر اصفهان توسط اداره اوقاف کل اصفهان مورد بازسازی قرار گرفت و هم اکنون نیز فعال است. بیشتر محصولات عرضه شده در بازار هنر اصفهان را تزئینات طلا و نقره شامل می‌شوند. 

  2
 • avatar
  مسافر
  چهارشنبه 09 فروردین ماه 1402

  بازار هنر اصفهان یکی از قدیمی‌ترین بازارهای این شهر تاریخی است. به این بازار لقب شاهکار معماری داده‌اند و از زمان صفویه تا الان پابرجا باقی مانده است. ساخت بازار هنر از سال 1116 هجری قمری تا سال 1118 طول کشید. این بازار دو طبقه دارد. طول آن تقریبا 200 متر مربع است و 78 مغازه را در خودش جای داده. قبل‌تر گفتیم که اینجا به بازار طلایی معروف است. این بازار امروزه به بورس فروش طلا،‌نقره و انواع زیورآلات و حتی بدلیجات تبدیل شده است؛ دلیل این نام‌گذاری هم همین است. 

  2
 • avatar
  رضا
  یکشنبه 18 اردیبهشت ماه 1401

  از بازارهای مشهور و شاهکارهای معماری شهراصفهان که در دوران صفویه ساخته شده، میتوان به بازار هنر اصفهان اشاره کرد.ساخت بازار هنر از سال 1116 هجری قمری آغازشد و در سال 1118 پایان یافته است. بازار سنتی هنر دارای دو طبقه می باشد، که طول آن تقریبا 200 مترمربع است و دارای 78 مغازه می باشد. اکثر فروشگاه های موجود در بازار از نوع طلافروشی، بدلیجات و زیورآلات چشم گیر است

  2
 • avatar
  Mohammad
  پنجشنبه 16 شهریور ماه 1402

  جای تاریخی ودیدنی توریستی زیبا و منحصربفرد

  1
 • avatar
  شیروانی پور فیل آبادی
  پنجشنبه 18 فروردین ماه 1401

  از بازارهای معروف و مشهور اصفهان می توان از بازار هنر اصفهان که در دوره صفویه بنا شده است و یکی از شاهکار های معماری آن دوران بوده نام برد . نام این بازار در گذشته کاروانسرای مادر شاه بوده که بعده ها نام آن به بازار هنر  تغییر می کند. این بازار در قدیم بلند ترین بازار اصفهان و به بازار بلند اصفهان معروف بود، به دلیل ارتفاع هشت متری بازار این لقب برای آن انتخاب شده است.تاریخ ساخت بنای این بازار مربوط به سال ۱۱۱۶ هجری قمری و تاریخ اتمام آن به سال ۱۱۱۸ باز می گردد. بازار قدیمی اصفهان در سال ۱۳۴۰ توسط اوقاف به دست هنرمندان واجد شرایط سپرده شد تا بنای بازار از بین نرود، هنرمندان در این بازار صنایع دستی خویش را که امروزه عمدتا طلا و جواهر است به فروش می رسانند. این بازار را در سال ۱۳۴۵ مرمت و بازسازی کردند، ولی همچنان سقف بازار را خطر تخریب، تهدید میکند. بازار هنر دارای دو طبقه بوده و در طبقه ی بالای آن کارگاه های مرتبط با واحد های تجاری همکف وجود دارد. مصالح بکار رفته در بنای بازار هنر اصفهان از خشت و آجر می باشد که در زمان خود بهترین مصالح بومی بوده است. عمدتا غرفه های بازار هنر اصفهان هم سطح زمین است و در جلوی بعضی از آن ها یک سفه مشاهده می شود. طول بازار به طور تقریبی ۲۰۰ متر مربع می باشد و دارای ۷۸ واحد مغازه است. در بازار سنتی هنر اصفهان عمده ی مغازه های موجود و فعال، از صنف طلا و نقره هستند که هنرمندان در کارگاه های موجود در بازار آن ها را تولید می کنند. انواع فروشگاه های طلا فروشی، زیورآلات و بدلیجات را می توان در بازار هنر اصفهان یافت. بازار هنر در اصفهان به صورت تخصصی بورس طلا و سکه و … شده است

  1
 • avatar
  سام
  جمعه 04 خرداد ماه 1403

  زیباست

 • avatar
  آرین®
  چهارشنبه 20 دی ماه 1402

  بازاری خیلی زیبا وجذاب

 • avatar
  پارسا نشان
  شنبه 10 تیر ماه 1402

  از بازارهای اصلی طلای اصفهان است.با محیط تاریخی و زیبا! حتما لذت خانمها مضاعف خواهد بود!!!!

 • avatar
  کاربر نشان
  پنجشنبه 12 مرداد ماه 1402

  از بازارهای معروف و مشهور اصفهان می توان از بازار هنر اصفهان که در دوره صفویه بنا شده است و یکی از شاهکار های معماری آن دوران بوده نام برد . نام این بازار در گذشته کاروانسرای مادر شاه بوده که بعده ها نام آن به بازار هنر  تغییر می کند. این بازار در قدیم بلند ترین بازار اصفهان و به بازار بلند اصفهان معروف بود، به دلیل ارتفاع هشت متری بازار این لقب برای آن انتخاب شده است.تاریخ ساخت بنای این بازار مربوط به سال ۱۱۱۶ هجری قمری و تاریخ اتمام آن به سال ۱۱۱۸ باز می گردد. بازار قدیمی اصفهان در سال ۱۳۴۰ توسط اوقاف به دست هنرمندان واجد شرایط سپرده شد تا بنای بازار از بین نرود، هنرمندان در این بازار صنایع دستی خویش را که امروزه عمدتا طلا و جواهر است به فروش می رسانند. این بازار را در سال ۱۳۴۵ مرمت و بازسازی کردند، ولی همچنان سقف بازار را خطر تخریب، تهدید میکند. بازار هنر دارای دو طبقه بوده و در طبقه ی بالای آن کارگاه های مرتبط با واحد های تجاری همکف وجود دارد. مصالح بکار رفته در بنای بازار هنر اصفهان از خشت و آجر می باشد که در زمان خود بهترین مصالح بومی بوده است. عمدتا غرفه های بازار هنر اصفهان هم سطح زمین است و در جلوی بعضی از آن ها یک سفه مشاهده می شود. طول بازار به طور تقریبی ۲۰۰ متر مربع می باشد و دارای ۷۸ واحد مغازه است. در بازار سنتی هنر اصفهان عمده ی مغازه های موجود و فعال، از صنف طلا و نقره هستند که هنرمندان در کارگاه های موجود در بازار آن ها را تولید می کنند. انواع فروشگاه های طلا فروشی، زیورآلات و بدلیجات را می توان در بازار هنر اصفهان یافت. بازار هنر در اصفهان به صورت تخصصی بورس طلا و سکه و … شده است.

 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 30 خرداد ماه 1402

  فقط یه اصفهانی میدونه بازار هنر چه شاهکاریه

 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 19 اردیبهشت ماه 1402

  دیدن شاهکار معماری😍❣

 • avatar
  امیررضا
  یکشنبه 18 تیر ماه 1402

  برای خریدن طلا و ...

 • avatar
  Nima
  پنجشنبه 27 بهمن ماه 1401

  دوست داشتنیه😁👌

 • avatar
  Afshin
  سه شنبه 18 مرداد ماه 1401

  بهشت اصفهان❤️

 • avatar
  أبوزهراء
  چهارشنبه 26 مرداد ماه 1401

  مگه میشه بازار هنر خوب نباشه همه چیزش خوبه فقط قدرت خرید ماست که دیگه اجازه خریدن طلا نمیده

 • avatar
  آمیرزا
  شنبه 05 شهریور ماه 1401

  برای خرید طلا و نقره و صنایع دستی. کمی دقت کنین در قیمتها!

 • avatar
  جواد
  پنجشنبه 24 آذر ماه 1401

  طلا جواهرات زیبا

 • avatar
  کاوه
  پنجشنبه 24 آذر ماه 1401

  بازار طلا فروشان اصفهان واقع در چهارباغ عباسی یکی از مکانهای خوب برای خرید انواع طلا و سرویس می‌باشد.

 • avatar
  کیان
  چهارشنبه 30 آذر ماه 1401

  از بازارهای معروف و مشهور اصفهان می توان از بازار هنر اصفهان که در دوره صفویه بنا شده است و یکی از شاهکار های معماری آن دوران بوده نام برد . نام این بازار در گذشته کاروانسرای مادر شاه بوده که بعده ها نام آن به بازار هنر  تغییر می کند. این بازار در قدیم بلند ترین بازار اصفهان و به بازار بلند اصفهان معروف بود، به دلیل ارتفاع هشت متری بازار این لقب برای آن انتخاب شده است.

 • avatar
  پسر خوب
  چهارشنبه 12 بهمن ماه 1401

  دوست داشتنی

 • avatar
  Javad
  چهارشنبه 10 دی ماه 1399

  جواهرات خاصی داره طرح های زیبا و یونیک. هزینه اش بالاست چون کارمزد زیاد میگیرن

 • avatar
  امیر
  چهارشنبه 15 اردیبهشت ماه 1400

  بازارهنر بازار طلا وسکه و تنوعش ضعیف شده، طلاهای جدید و مغازه های طلافروشی زیاد داشته و..

 • avatar
  اشا
  شنبه 04 اردیبهشت ماه 1400

  زیبا و یکی از مراکز با معماری قدیمی و تنوع اجناس بالا و محلی برای طلافروشان


سایر مراکز خرید که در محدوده بازار هنر واقع شده‌اند:

 • مرکز فروش لوازم التحریر، اسباب بازی و لوازم اداری غدیر
  چهارباغ پایین، مسجد سرخی (5)، بین حکیم داوود و تلفن خانه
 • مجتمع تجاری زاینده رود
  فردوسی، بهشت
 • گروه زمین شناسی افق
  استانداری، پشت مطبخ
 • پاساژ کویتی ها
  شمس آبادی، کازرونی، بین جوانان و طباطبایی
 • سنگ های قیمتی جوهره (Gem therapy)
  باغ گلدسته، آیت الله خراسانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سعید (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ جمعه 04 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازار هنر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 04 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازار هنر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازار هنر ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، باغ گلدسته، بازار هنر
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری بازار هنر

  شنبه 09:00 تا 13:00 17:00 تا 20:00
  یک‌شنبه 09:00 تا 13:00 17:00 تا 20:00
  دوشنبه 09:00 تا 13:00 17:00 تا 20:00
  سه‌شنبه 09:00 تا 13:00 17:00 تا 20:00
  چهارشنبه 09:00 تا 13:00 17:00 تا 20:00
  پنج‌شنبه 09:00 تا 13:00 17:00 تا 20:00
  جمعه 09:00 تا 13:00 17:00 تا 20:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo