info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید صدوقی
category

ایستگاه اتوبوس شهید صدوقی زارچ

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید صدوقی

ایستگاه اتوبوس شهید صدوقی (ایستگاه اتوبوس) در زارچ و بلوار شهید صدوقی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کامپیوتر یادگارسیستم، پیرایش کسری، خودپرداز بانک ملت، دبستان دوره اول ابن سینا سرچشمه زارچ و کافه ایرون قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید صدوقی زارچ

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر زارچ، ایستگاه اتوبوس شهید صدوقی زارچ است که در قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید صدوقی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید صدوقی زارچ عبور می‌کنند، به نقاط مختلف زارچ بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید صدوقی زارچ مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید صدوقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بلوار دانشجو
  میدان امام صادق، بین بلوار دانشجو و جمهوری
 • ایستگاه اتوبوس نانوایی
  بلوار شهید صدوقی
 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه شهید کریمی
  بلوار شهید صدوقی، نرسیده به میدان امام علی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 14 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید صدوقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید صدوقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید صدوقی ندارد.
  neshan logo