عکس پارکینگ شهروند
مشاهده در نقشه نشان
category

پارکینگ شهروند (محله آرژانتین - ساعی، تهران)

پارکینگ
4.8
4 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، نلسون ماندلا، بیهقی

موقعیت پارکینگ شهروند در محله آرژانتین - ساعی تهران را به همراه آدرس و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

پارکینگ شهروند (پارکینگ) در محله آرژانتین - ساعی تهران و خیابان بیهقی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از پنج پارکینگ در محله آرژانتین - ساعی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی وی آر پارک، بیمارستان کسری، خانه موزه دکتر سندوزی و مرکز خرید آفریقا و همچنین فروشگاه زنجیره ای شهروند، کافه رستوران بونژور، جایگاه سی ان جی بیهقی (ویژه تاکسی)، پایانه اتوبوس بیهقی و گروه قطعات خودرو عظام قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از پارکینگ‌های خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، نلسون ماندلا، بیهقی

وب‌سایت رسمی: shahrvand.ir


سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ شهروند واقع شده‌اند:

 • پارکینگ چهل سرا مصلی امام خمینی
  شهید بهشتی، بین میرعماد و پاکستان
 • پارکینگ
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • پارکینگ خصوصی
  (3.0)
  خالد اسلامبولی (وزرا)، مُغنیه، راشل کوری، بین الوند و زاگرس
 • ورودی جنوبی پارکینگ آب و آتش
  (3.8)
  نلسون ماندلا، بلوار دادمان
 • پارکینگ بیهقی
  (4.0)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سابقی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ شهروند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خودرو جایگاه عمومی پارکینگ

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ شهروند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ شهروند ندارد.
  neshan logo