info
عکس ایستگاه اتوبوس سعیدیه
category

ایستگاه اتوبوس سعیدیه محله امامزاده قاسم، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سعیدیه

ایستگاه اتوبوس سعیدیه (ایستگاه اتوبوس) در محله امامزاده قاسم تهران و خیابان باهنر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله امامزاده قاسم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز علوم و ستاره شناسی تهران و مرکز خرید روشا و همچنین خانه فرهنگ رایزان، رستوران نخل، خانه رایزن، تهران برگر و شیرینی الهیه 33 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سعیدیه تهران

ایستگاه اتوبوس سعیدیه تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله امام زاده قاسم قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس باهنر، بین دیبا و اختصاصی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سعیدیه تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سعیدیه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سعیدیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جوزستان
  باهنر، بین منایی و آفتاب
 • ایستگاه اتوبوس دزاشیب
  دزاشیب، بین سالم و نوری
 • ایستگاه اتوبوس باغ دوقلو
  باهنر، بین اردلان و عرفا
 • ایستگاه اتوبوس شهید لواسانی
  دزاشیب، لواسانی، بین آبکوه چهارم و جباریان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سعیدیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سعیدیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سعیدیه ندارد.
  neshan logo