عکس ایستگاه اتوبوس ادیب
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ادیب (محله تهرانپارس شرقی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار شاهد، بین ادیب و ارفاقی

موقعیت ایستگاه اتوبوس ادیب در محله تهرانپارس شرقی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ادیب (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانپارس شرقی تهران و بلوار شاهد واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله تهرانپارس شرقی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پروین و توی شهرام و همچنین تالار تشریفات پریسا، پیتزا سبز، مشاوران بیمه، سوپر پروتئین جلالی و فروشگاه پارسیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ادیب

ایستگاه اتوبوس ادیب را می‌توانید در شهر تهران، محله تهرانپارس شرقی بلوار شاهد پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شاهد، بین ادیب و ارفاقی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس ادیب محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ادیب، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار شاهد، بین ادیب و ارفاقی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ادیب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم
  زین الدین، تقاطع بلوار خوشوقت
 • ایستگاه اتوبوس کانون
  بلوار خوشوقت، بین احسانی و عمارستانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ادیب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ادیب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ادیب ندارد.
  neshan logo