info
عکس لیزر درنیکا شعبه مسعودیه
category

لیزر درنیکا شعبه مسعودیه محله مسعودیه، تهران

درباره‌ی لیزر درنیکا شعبه مسعودیه

لیزر درنیکا شعبه مسعودیه (کلینیک زیبایی) در محله مسعودیه تهران و خیابان نجفی مقدم واقع شده است. این مرکز یکی از دو کلینیک زیبایی در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پامچال و همچنین بازار میوه و تره‌بار، درمانگاه شبانه روزی رازی، اتصالات گاز آریا، فلافلی بیروت و خانه گل قرار گرفته است.
سایر کلینک‌های زیبایی که در محدوده لیزر درنیکا شعبه مسعودیه واقع شده‌اند:

 • لیزر درنیکا شعبه افسریه
  (4.3)
  ابومسلم خراسانی، ایلخانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لیزر درنیکا شعبه مسعودیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لیزر درنیکا شعبه مسعودیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لیزر درنیکا شعبه مسعودیه ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه امام رضا، اول، شهید قدیانی، نجفی مقدم، بین بهتاش صفت و ونکی فراهانی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری لیزر درنیکا شعبه مسعودیه

  شنبه 10:00 تا 18:00
  یک‌شنبه 10:00 تا 18:00
  دوشنبه 10:00 تا 18:00
  سه‌شنبه 10:00 تا 18:00
  چهارشنبه 10:00 تا 18:00
  پنج‌شنبه 10:00 تا 18:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo