info
عکس تعمیرگاه
category

تعمیرگاه محله جوادیه (زمانی)، تهران

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تعمیرگاه

تعمیرگاه (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله جوادیه (زمانی) تهران و خیابان فرج زاده واقع شده است. این مکان یکی از بیست و هشت تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ اطلس و همچنین پمپ بنزین جایگاه 166 میدان بهمن، جگر سرای بره سفید، مسجد همتیه سرابی ها، فروشگاه هفت و دبیرستان نمونه دولتی دکتر حسابی قرار گرفته است.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده تعمیرگاه واقع شده‌اند:

 • پنجرگیری
  شوش، بین بیگلری اصل و شریفی
 • تعمیرگاه ۳۰۰۲ مزدا
  نوری، بین ندایی و نصیری
 • آپاراتی و پنچرگیری
  شوش، بین علایی و رجعتی
 • تعمیرگاه اتومبیل حداد
  شوش، بین علایی و رجعتی
 • تعمیرگاه اتومبیل استاد داود
  شوش، بین رجعتی و بیگی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کیان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعمیرگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تعمیرگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعمیرگاه ندارد.
  neshan logo