info
عکس کلانتری 26 زینبیه
category

کلانتری 26 زینبیه اصفهان

درباره‌ی کلانتری 26 زینبیه

کلانتری 26 زینبیه (کلانتری) در اصفهان و خیابان آیت الله غفاری (زینبیه) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار رضا و همچنین بیمه تامین اجتماعی شعبه 6 اصفهان، بازار روز کوثر 4، رستوران عاشق اصفهانی، شهرداری منطقه 14 اصفهان و بانک شهر باجه غفاری قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از کلانتری‌های خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد کلانتری 26 زینبیه

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان۱۳۷۷
  یکشنبه 19 شهریور ماه 1402

  رئیس سرهنگ حسین آزادی مردبسیارخوبی برای رفع مشکلات محل

  1
 • avatar
  david
  جمعه 15 بهمن ماه 1400

  خوبه


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سجاد نوروزی (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ یکشنبه 20 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلانتری 26 زینبیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 20 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کلانتری 26 زینبیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلانتری 26 زینبیه ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، آیت الله غفاری (زینبیه)، بین میدان عاشق اصفهانی و حرم
ثبت نظر و تصویر
neshan logo