info
عکس ایستگاه اتوبوس سنگبری
category

ایستگاه اتوبوس سنگبری (محله افسریه جنوبی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سنگبری

موقعیت ایستگاه اتوبوس سنگبری در محله افسریه جنوبی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس سنگبری (ایستگاه اتوبوس) در محله افسریه جنوبی تهران و بزرگراه بسیج واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حضرت ولیعصر (عج) و همچنین تالار پذیرایی گلهای زندگی، مدرسه شهید پرواس، مرکز بهداشتی درمانی فرهنگیان زینب بختیاری، ایران تاکسی و اتو مکانیک میلاد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سنگبری

ایستگاه اتوبوس سنگبری را می‌توانید در شهر تهران، محله افسریه جنوبی بزرگراه بسیج پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بسیج، بین غفاری و اصغری راد واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس سنگبری عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس پیمان قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سنگبری، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سنگبری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نبرد
  ده حقی(آهنگ)، بین بلوار نبرد و بلوار ابوذر
 • ایستگاه اتوبوس خیابان سی و سه
  بزرگراه بسیج، رئیسی، رییسی - سی و سوم، 15 متری یکم (علیرضایی)
 • ایستگاه اتوبوس قائم
  بسیج، خاتم الانبیا، بین دوازدهم و بیست متری قائم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سنگبری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سنگبری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سنگبری ندارد.
  location استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، بین غفاری و اصغری راد
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo