عکس دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات مشاهده در نقشه نشان
category

دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات (محله شهرک آپادانا، تهران)

دانشکده
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه جناح، دانش

موقعیت دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات در محله شهرک آپادانا تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات (دانشکده) در محله شهرک آپادانا تهران و خیابان دانش واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ گاز CNG پایانه غرب، پارکینگ ترمینال غرب، آقای تاکسی بین شهری، ورودی پایانه مسافربری غرب و خودپرداز پست بانک ایران قرار گرفته است.


تصاویر دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه جناح، دانش

تلفن تماس: 02144659661


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اصغرپور (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

دانشکده

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات

  • avatar
    رضا (شهریار سطح ۷) شنبه 19 شهریور ماه 1401

    جای پارک با پارکینگ بسیار است جلوی درب ورودی خودپرداز پست بانک وجود دارو

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات تهران ندارد.
neshan logo