عکس پایانه اتوبوسرانی شهید گمنام
category

پایانه اتوبوسرانی شهید گمنام (محله ایثار، مشهد)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
3.2
4 رای
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار طبرسی جنوبی

موقعیت پایانه اتوبوسرانی شهید گمنام در محله ایثار مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در مشهد را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایانه اتوبوسرانی شهید گمنام (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله ایثار مشهد و بلوار طبرسی جنوبی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی هپی لند و مجتمع تجاری آرمیتاژ طبرسی و همچنین هتل ثارالله، اداره نظارت گمرکات خراسان رضوی و گمرک مشهد، باجه شارژ من کارت پایانه گمنام، کیف و کفش توت فرنگی و پایگاه مرکز سلامت شمس الشموس قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار طبرسی جنوبی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جمال ابراهیمی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ یکشنبه 06 شهریور ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه اتوبوسرانی شهید گمنام مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 06 شهریور ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه اتوبوسرانی شهید گمنام مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه اتوبوسرانی شهید گمنام مشهد ندارد.