info
عکس ایستگاه اتوبوس بهنود
category

ایستگاه اتوبوس بهنود محله زنجان جنوبی، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهنود

ایستگاه اتوبوس بهنود (ایستگاه اتوبوس) در محله زنجان جنوبی تهران و خیابان جیحون واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله زنجان جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهریار و همچنین گل فروشی کلبه گل، مهدکودک کلبه طلایی، کلینیک ترک اعتیاد رافت، خانه سوخاری ویچ کیلویی و رستوران جوجه ترافیک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شادمان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهنود تهران

ایستگاه اتوبوس بهنود تهران در شهر تهران، محله زنجان جنوبی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در آزادی، جیحون، بین آپادانا و رز واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بهنود تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو دکتر حبیب اله قرار گرفته است. همچنین تاکسی شبانه روزی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بهنود تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهنود واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حبیب اللهی
  آزادی، بین حبیب زادگان و قدیر
 • ایستگاه اتوبوس نصرت
  آزادی، شادمهر، بین گلپر و گل یخ
 • ایستگاه اتوبوس کارون
  امام خمینی، بین شادان و کارون
 • ایستگاه اتوبوس امام خمینی
  امام خمینی، جیحون، بین رئوفی و طباطبایی
 • ایستگاه اتوبوس آذربایجان
  نواب صفوی، آذربایجان غربی، بین تمدن و فرمانیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهنود اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهنود در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهنود ندارد.
  neshan logo