info
عکس ایستگاه اتوبوس پمپ گاز
category

ایستگاه اتوبوس پمپ گاز محله خزانه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پمپ گاز

ایستگاه اتوبوس پمپ گاز (ایستگاه اتوبوس) در محله خزانه تهران و خیابان شهید پیراینده واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله خزانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تهران بازار و همچنین جایگاه سوخت ابریشم (بنزین و CNG)، خدمات مرکزی لوازم خانگی ویداس، مسجد حضرت ابوالفضل (ع)، چایخانه شاغلام و زمین فوتبال خاکی اصلی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پمپ گاز تهران

در شهر تهران، محله خزانه ، ایستگاه اتوبوس پمپ گاز تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دستواره، شهید پیراینده قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پمپ گاز تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو علی آباد در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس تک قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پمپ گاز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه دستواره
  بلوار دستواره، بین مدرسه و باستانی پور
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  بلوار دستواره، باستانی پور
 • ایستگاه اتوبوس فلکه دوم خزانه
  بزرگراه بعثت، بخارایی، فلکه یکم بخارایی، فلکه دوم بخارایی، بعد از سلامت بخش
 • ایستگاه اتوبوس فلاحتی
  بلوار دستواره، باستانی پور، فلاحتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پمپ گاز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پمپ گاز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پمپ گاز ندارد.
  neshan logo