info
عکس قهوه آنیتا
category

قهوه آنیتا (محله جمهوری، تهران)

کافی‌شاپ

درباره‌ی قهوه آنیتا

موقعیت قهوه آنیتا در محله جمهوری تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

قهوه آنیتا (کافی‌شاپ) در محله جمهوری تهران و خیابان توحید واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از هشت کافی‌شاپ در محله جمهوری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه اقبال و پاساژ برج گردون و همچنین بهار ترافیک، آش علی بابا، پایگاه سایت شهدای ناجا (بهداری راهور)، مدیریت تدارکات و مهندسی بانک تجارت و بانک تجارت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این کافی‌شاپ به ایستگاه مترو شهيد نواب صفوی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ قهوه آنیتا

کافی شاپ قهوه آنیتا در شهر تهران محله جمهوری خیابان توحید واقع شده است. اگر به دنبال آدرس دقیق این کافی شاپ هستید، به استان تهران، تهران، توحید، بین یوسفیان و کلهر بروید. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 02166902177 با کافی شاپ قهوه آنیتا تماس بگیرید.

کافی شاپ قهوه آنیتا یکی از کافی ‌شاپ‌های خوب در محله جمهوری است. از جمله فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگر در اطراف این کافی شاپ می‌توانیم به رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی اشاره کنیم.

چطور به کافی شاپ قهوه آنیتا برویم؟

کافی شاپ قهوه آنیتا در نزدیکی ایستگاه اتوبوس دکتر قریب قرار دارد. برای رفتن به این کافی شاپ، می‌توانید در ایستگاه مترو مدافعان سلامت پیاده شوید. اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ قهوه آنیتا را به شما معرفی می‌کند. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید اطلاعاتی مانند آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ را در نشان ببینید.

در ادامه، تصاویری از کافی شاپ قهوه آنیتا به همراه ایستگاه‌های نزدیک آن را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.
سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده قهوه آنیتا واقع شده‌اند:

 • گلدن بری شعبه ستارخان
  ستارخان، بین خلخال و کاج
 • کافه گل
  نواب صفوی، دامپزشکی، بین عباسی و قاجار
 • کافه بستنی دلاتو
  ستارخان، فرشته
 • کافه شد
  آزادی، مسجد علی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سوره بقره آیه ۱ الم (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قهوه آنیتا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  قهوه آنیتا قهوه خانه نوشیدنی کافه کافی شاپ

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد قهوه آنیتا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قهوه آنیتا ندارد.
  neshan logo