info
عکس خیاطی بهدوز
category

خیاطی بهدوز محله آبشاهی، یزد

درباره‌ی خیاطی بهدوز

خیاطی بهدوز (خیاطی) در محله آبشاهی یزد و بلوار دانشجو، خیابان نعیم آباد - آبشاهی، نرسیده به اولیاء واقع شده است. این مکان یکی از پنج خیاطی در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مازاری و آنیل دسر و همچنین رستوران کورش یزد چهار ستاره، مانا درب، نانوایی کرنو، هنرستان فنی حرفه ای شهدای نعیم آباد و تلاش رنگ قرار گرفته است.
سایر خیاطی‌های که در محدوده خیاطی بهدوز واقع شده‌اند:

 • خیاطی زنانه دیبا
  بلوار آتش نشان، تربیت، خیابان ابوطالب، بین شهید زارع زاده 2 و ابوطالب 2
 • خیاطی عصر طلایی
  بلوار دانشجو، شهید غلام نژاد
 • خیاطی مهدی
  خیابان نعیم آباد - آبشاهی، بین 12 و یاوری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط یزدانی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خیاطی بهدوز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خیاطی بهدوز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خیاطی بهدوز ندارد.
  neshan logo