info
عکس فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان
category

فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان محله دزاشیب - حکمت، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان

فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله دزاشیب - حکمت تهران و خیابان اندرزگو واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش فروشگاه زنجیره‌ای در محله دزاشیب - حکمت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید سانا و همچنین فود کورت سانا سنتر، مجتمع تجاری آوان، کافه ویونا، فست فود شادی و کافی شاپ قرار گرفته است.

درباره فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان تهران

فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله دزاشیب - حکمت و پیدا کنید. فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله دزاشیب - حکمت به شمار آورد. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان، شهروند و حیات مارکت اشاره کرد.

چطور به فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان تهران برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان تهران مطلع می‌کند. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس باغ نظر قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان تهران را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان واقع شده‌اند:

 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان
  باهنر، بازدار، شیخ الاسلام
 • شهروند
  اندرزگو، قیطریه، خراسانی
 • حیات مارکت
  اندرزگو، پاشا ظهری، معصومی، بین رحیمی و نوروزی
 • تعاونی مصرف سپه فرمانیه
  لواسانی، آقایی، بین گل و توکلی
 • فروشگاه افق کوروش
  (3.5)
  اندرزگو، صالحی جنوبي، هاشمی علیا، آفتاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان ندارد.
  neshan logo