info
عکس برنج فروشی حاج محمد
category

برنج فروشی حاج محمد محله دستغیب، تهران

فروشگاه مواد غذایی
5.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی برنج فروشی حاج محمد

برنج فروشی حاج محمد (فروشگاه مواد غذایی) در محله دستغیب تهران و خیابان دستغیب واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه مواد غذایی در محله دستغیب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه قائم و همچنین مسکن رضا، کافه و رستوران قصرالشمس، نانوایی سنگک، سرای محله دستغیب و آموزشگاه فنی و حرفه ای مفید فرنود قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های مواد غذایی خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه برنج فروشی حاج محمد تهران

فروشگاه برنج فروشی حاج محمد تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله دستغیب و پیدا کنید. فروشگاه برنج فروشی حاج محمد تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله دستغیب به حساب می‌آید. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، مواد غذایی یزدی، خوارو بار فروشی و پروتئینی شهریور هستند.

چطور به فروشگاه برنج فروشی حاج محمد تهران برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه برنج فروشی حاج محمد تهران را انتخاب کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پرستش قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه برنج فروشی حاج محمد تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه برنج فروشی حاج محمد تهران را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده برنج فروشی حاج محمد واقع شده‌اند:

 • مواد غذایی یزدی
  سبحانی، بین رویایی و خواجه زاده
 • خوارو بار فروشی
  سبحانی، بین رویایی و خواجه زاده
 • پروتئینی شهریور
  سبحانی، کمیل، بین شعبانی و خان آبادی
 • فروشگاه مواد غذایی
  شهيد بختیاری، زمانی، بین رویایی و رجبی
 • فروشگاه زمانی
  سبحانی، رجبی، بین اول و زمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط snowman (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی برنج فروشی حاج محمد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد برنج فروشی حاج محمد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه برنج فروشی حاج محمد ندارد.
  neshan logo