info
عکس سقاخانه مسجد تقی
category

سقاخانه مسجد تقی اصفهان

مسجد

درباره‌ی سقاخانه مسجد تقی

سقاخانه مسجد تقی (مسجد) در اصفهان و خیابان مسجدالرحیم واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه تاریخی دهدشتی و مرکز خرید ارگ جهان نما و همچنین پمپ بنزین شهروکار، مسجد درب کوشک، دبیرستان امام محمد باقر (ع) - دخترانه، شرکت مسافرتی میرداماد و فروشگاه جانبو قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده سقاخانه مسجد تقی واقع شده‌اند:

 • مسجد کازرونی
  حکیم، کازرونی
 • مسجد الزهرا
  چهارباغ پایین، رشتی ها، قاضی عسگر، بین شایسته و فروردین
 • مسجد شمس آباد
  (5.0)
  شیخ بهایی، بین شمس آباد و حاج زرگر باشی
 • مسجد شیخ الاسلام
  (5.0)
  عبدالرزاق، شیخ الاسلام، بین ظهری و سعادت راد
 • مسجد خلدبرین
  (5.0)
  طیب، درب کوشک
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رضا (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سقاخانه مسجد تقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سقاخانه مسجد تقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سقاخانه مسجد تقی ندارد.
  neshan logo