info
عکس ایستگاه اتوبوس مترو تهرانپارس
category

ایستگاه اتوبوس مترو تهرانپارس محله تهرانپارس غربی، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.9
8 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مترو تهرانپارس

ایستگاه اتوبوس مترو تهرانپارس (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانپارس غربی تهران و بلوار شاهد، بزرگراه شهید سلیمانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و یک ایستگاه اتوبوس در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی مهرگان و مرکز خرید پارسیان و همچنین بیرون بر آویشو، شیرینی نوبری، کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی پژمان دستواره، مجموعه ورزشی شهید عراقی و استخر شهید عراقی (اسوه) تهران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو تهرانپارس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مترو تهرانپارس

ایستگاه اتوبوس مترو تهرانپارس را می‌توانید در شهر تهران، محله تهرانپارس غربی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شاهد، بزرگراه شهید سلیمانی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مترو تهرانپارس عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو تهرانپارس قرار دارد. زیبا تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مترو تهرانپارس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شاهد
  بلوار شاهد، بین رحیمی طاری و غفاری
 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  بلوار خوشوقت، بین گلستانی حبیبی و رحمانی
 • ایستگاه اتوبوس زرین
  بزرگراه باقری، فرجام شرقی، بین گلشنی 117 و آهنی امینه 119
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مترو تهرانپارس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مترو تهرانپارس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مترو تهرانپارس ندارد.
  neshan logo