info
عکس فروشگاه اکو الماس
category

فروشگاه اکو الماس محله ازگل، تهران

فروشگاه کیف و کفش
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه اکو الماس

فروشگاه اکو الماس (فروشگاه کیف و کفش) در محله ازگل تهران و خیابان خروجی مجتمع الماس ایران واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه کیف و کفش در محله ازگل تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری الماس ایران، کانتر حراست شرقی مجتمع الماس ایران، شیرینی لاریسا، فروشگاه شهروند و نان سحر قرار گرفته است.

درباره فروشگاه اکو الماس تهران

برای رفتن به فروشگاه اکو الماس تهران باید به شهر تهران، محله ازگل و بروید. فروشگاه اکو الماس تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله ازگل به شمار آورد. فروشگاه کفش چاروق و اکو فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه اکو الماس تهران برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه اکو الماس تهران را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شهید محلاتی قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو شهید محلاتی که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه اکو الماس تهران می‌باشد، پیاده شوید. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر به فروشگاه اکو الماس تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه اکو الماس تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های که در محدوده فروشگاه اکو الماس واقع شده‌اند:

 • فروشگاه کفش چاروق
  نیروی زمینی، ازگل، بین سوم و هاشم ازگلی
 • اکو
  (4.0)
  بابایی، نیروی زمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مازیار (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه اکو الماس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه اکو الماس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه اکو الماس ندارد.
  neshan logo