info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه پور شمس
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه پور شمس محله استاد معین، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه پور شمس

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه پور شمس (ایستگاه اتوبوس) در محله استاد معین تهران و خیابان استاد معین واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله استاد معین تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ صالحی و همچنین مرکز سلامت جامعه شمس، هییت فاطمیون، حسینیه فاطمیون، آموزشگاه زبان نور و مسجد فاطمه الزهراء (س) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه پور شمس تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه پور شمس تهران در شهر تهران، محله استاد معین و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه آیت الله سعیدی، دامپزشکی، استاد معین، بین رفعتی پور شمس و آل احمد است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه پور شمس تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو استاد معین است. همچنین آژانس مهر استاد معین را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه پور شمس تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه پور شمس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه پور شمس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه پور شمس ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، دامپزشکی، استاد معین، بین رفعتی پور شمس و آل احمد
ثبت نظر و تصویر
neshan logo