info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه مترو جوانمرد قصاب
category

ایستگاه اتوبوس پایانه مترو جوانمرد قصاب محله جوانمرد قصاب، ری

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه مترو جوانمرد قصاب

ایستگاه اتوبوس پایانه مترو جوانمرد قصاب (ایستگاه اتوبوس) در محله جوانمرد قصاب ری و بلوار دستواره واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله جوانمرد قصاب ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی خانواده و چهارشنبه بازار و همچنین پارکینگ مترو جوانمرد قصاب، پارک شاه عبدالعظیم (ره)، شهرنت بانک شهر مترو جوانمرد، پایانه اتوبوسرانی مترو جوانمرد قصاب و جاکلیدی سیلیکونی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو جوانمرد قصاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه مترو جوانمرد قصاب ری

ایستگاه اتوبوس پایانه مترو جوانمرد قصاب ری یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر ری است که در محله جوانمرد قصاب قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار دستواره است. ایستگاه اتوبوس پایانه مترو جوانمرد قصاب ری محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف ری می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو جوانمرد قصاب قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی امیر قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه مترو جوانمرد قصاب ری مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه مترو جوانمرد قصاب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان نماز
  بلوار دستواره
 • ایستگاه اتوبوس نشاط
  بلوار دستواره، غیبی، بین زهره وند و حسن پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه مترو جوانمرد قصاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه مترو جوانمرد قصاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه مترو جوانمرد قصاب ندارد.
  neshan logo