عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان (محله فردوسی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، حافظ، سخایی، بین اول و سی تیر

موقعیت ایستگاه اتوبوس بیمارستان در محله فردوسی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بیمارستان (ایستگاه اتوبوس) در محله فردوسی تهران و خیابان سخایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سینا، موزه ملی ایران و بازار چارسو و همچنین بیمارستان شرکت نفت، اداره کار و رفاه اجتماعی جنوب غرب تهران، هنرستان ماندگار صنعتی، پایگاه بیمارستان شرکت نفت و فروشگاه اینترنتی آلمانی استور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان

ایستگاه اتوبوس بیمارستان در شهر تهران، محله فردوسی و خیابان سخایی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در حافظ، سخایی، بین اول و سی تیر قرار دارد. ایستگاه اتوبوس بیمارستان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو امام خمينی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس فرانسه قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، حافظ، سخایی، بین اول و سی تیر


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی تخلیه
  میدان امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس جامی
  ولیعصر، بین عزیزی دوم و عزیزی یکم
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر
  امام خمینی، بین مریخ و ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس متروامام خمینی سیزده آبان
  خیام، قورخانه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان ندارد.
  neshan logo