info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان محله فردوسی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس بیمارستان (ایستگاه اتوبوس) در محله فردوسی تهران و خیابان سخایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سینا، موزه ملی ایران و بازار چارسو و همچنین بیمارستان شرکت نفت، اداره کار و رفاه اجتماعی جنوب غرب تهران، تعمیر ارگ و پیانو دیجیتال (نماینده مجاز شرکت کرگ ایران)، هنرستان ماندگار صنعتی و نمایندگی مجاز خدمات پس از فروش کرگ یاماها کاسیو جی ام قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان تهران

ایستگاه اتوبوس بیمارستان تهران در شهر تهران، محله فردوسی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در حافظ، سخایی، بین اول و سی تیر قرار دارد. ایستگاه اتوبوس بیمارستان تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو امام خمينی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس فرانسه قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان ندارد.
location استان تهران، تهران، حافظ، سخایی، بین اول و سی تیر
ثبت نظر و تصویر
neshan logo