info
عکس فروشگاه لاستیک محسن خوانین زاده
category

فروشگاه لاستیک محسن خوانین زاده محله چاه قبله، یزد

فروشگاه مرتبط با خودرو
1.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه لاستیک محسن خوانین زاده

فروشگاه لاستیک محسن خوانین زاده (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله چاه قبله یزد و خیابان مرز محله واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه مرتبط با خودرو در محله چاه قبله یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حجت ( وظیفه شناس) و همچنین بابا بستنی، بانک نرم افزار سی دی 2002، کالای پزشکی جابرابن حیان، اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان یزد و فست فود الی فود قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده فروشگاه لاستیک محسن خوانین زاده واقع شده‌اند:

 • فروشگاه عادل
  باهنر، بین شهید ابوالقاسم نجاریان و ولی عصر
 • نگهبان سیستم
  بلوار محمد پاکنژاد، کوی مسجد پیرحسینی
 • فروشگاه لاستیک امین
  بلوار رضا پاکنژاد، بین هزار درخت و بلوار محمد پاکنژاد
 • رنگ سازی اتومبیل
  بلوار رضا پاکنژاد، بین هزار درخت و بلوار محمد پاکنژاد
 • فروشگاه لاستیک محمدرضا آقاسی
  پل باهنر، بلوار رضا پاکنژاد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ربانی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه لاستیک محسن خوانین زاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه لاستیک محسن خوانین زاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه لاستیک محسن خوانین زاده ندارد.
  neshan logo