info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه 103
category

ایستگاه اتوبوس کوچه 103 محله رحمت آباد پایین، حمیدیا

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه 103

ایستگاه اتوبوس کوچه 103 (ایستگاه اتوبوس) در محله رحمت آباد پایین حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله رحمت آباد پایین حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تصفیه آب دنا و همچنین مسجد جامع رحمت آباد، نمایندگی ایران خودرو جعفری نژاد، حسینیه محله پایین رحمت آباد، ساندویچ دشتی و پخش ظروف یکبار مصرف ابریشمی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه 103 حمیدیا

ایستگاه اتوبوس کوچه 103 حمیدیا در شهر حمیدیا، محله رحمت آباد پایین و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شهید دشتی، بین دشتی 103 و 105 بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف حمیدیا، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کوچه 103 حمیدیا عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس ارابه را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه 103 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه امیرالمومنین
  بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، بلوار شهید دشتی
 • ایستگاه اتوبوس یاسین
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 31 و 33
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن
  بلوار پاسداران، پاسداران 64
 • ایستگاه اتوبوس نکیسا
  بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه 103 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه 103 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه 103 ندارد.
  neshan logo