info
عکس بانک کارآفرین
category

بانک کارآفرین محله بازار، تبریز

درباره‌ی بانک کارآفرین

بانک کارآفرین (بانک) در محله بازار تبریز و خیابان دارایی - مدنی ۱ واقع شده است. این مکان یکی از چهل و نه بانک در محله بازار تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه مشاغل و بازار تبریز و بازار بزرگ تبریز و همچنین بازار کفش، ایکی قاپیلی، چلوکبابی حاج علی، چلوکبابی حاج علی و پارکنیگ سبلان قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک کارآفرین تبریز

بانک کارآفرین تبریز در شهر تبریز، محله بازار قرار گرفته است. بانک کارآفرین تبریز از بانک‌های خوب محله بازار است. بانک‌های دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند، بانک دی و مدیریت شعب بانک مسکن هستند. خودپرداز این بانک هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک کارآفرین تبریز برویم؟

رفتن به این بانک با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی راحت است. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این بانک، ایستگاه مترو میدان ساعت است. برای رسیدن به بانک کارآفرین تبریز شما می‌توانید در ایستگاه اتوبوس سه راه پیاده شوید.

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این بانک، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر این، مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. مواردی چون آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که نشان در اختیار شما می‌گذارد. به یاد داشته باشید اگر به بانک کارآفرین تبریز مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

اطلاعات دقیق بانک کارآفرین تبریز در ادامه برای شما قرار داده شده است. بانک‌ها و خودپردازهای دیگری هم در محدوده این بانک قرار دارند که در ادامه تعدادی از آن‌ها را می‌بینید.





سایر بانک‌های که در محدوده بانک کارآفرین واقع شده‌اند:

 • بانک دی
  امام خمینی، بین شهید جارالمسجد و شهیدان دل حامد
 • مدیریت شعب بانک مسکن
  امام خمینی، بین حاج هاشم و خاقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سینا (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 09 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک کارآفرین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 09 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک کارآفرین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک کارآفرین ندارد.
  location استان آذربایجان شرقی، تبریز، فرش پیرا، دارایی - مدنی 1، بین مجتهدلر و امام جمعه
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo