info
عکس ایستگاه اتوبوس توانیر
category

ایستگاه اتوبوس توانیر محله توانیر، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس توانیر

ایستگاه اتوبوس توانیر (ایستگاه اتوبوس) در محله توانیر تهران و خیابان گاندی جنوبی، دوم، ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله توانیر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دی، بام تونل رسالت، موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران و مرکز خرید گاندی و همچنین هتل بیمارستان گاندی، مانتو بلوچ، فروشگاه مرکزی دکتر ماخ، رستوران مزه و شرکت پتروشیمی جم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس توانیر تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس توانیر تهران، شهر تهران، محله توانیر است. آدرس این ایستگاه اتوبوس گاندی جنوبی، دوم، ولیعصر است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس توانیر تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس پرواز آرام آبی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس توانیر تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده توانیر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل کردستان
  بزرگراه شهید همت
 • ایستگاه اتوبوس هفتم
  بزرگراه کردستان، بهمن بیگی، اسدآبادی، بین چهل و نهم و قاسمی
 • ایستگاه اتوبوس خیابان شصت و چهار
  بزرگراه کردستان، بیگی، بعد از اسدآبادی
 • ایستگاه اتوبوس بیمه
  نلسون ماندلا
 • ایستگاه اتوبوس چهارفصل
  بزرگراه کردستان، اسدآبادی، بین رز و شصتم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس توانیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس توانیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس توانیر ندارد.
  neshan logo