info
عکس پمپ بنزین
category

پمپ بنزین محله رحمت آباد بالا، حمیدیا

درباره‌ی پمپ بنزین

پمپ بنزین (جایگاه سوخت) در محله رحمت آباد بالا حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. این جایگاه سوخت یکی از دو جایگاه سوخت در محله رحمت آباد بالا حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ گاز سی ان جی شهید دشتی، بازار خودرو نیک چهره، پارک بوستان ورزش، تاسیسات دنا و کارواش ایران 54 قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد پمپ بنزین

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 26 اردیبهشت ماه 1402

  تعطیل بود


سایر جایگاه‌های که در محدوده پمپ بنزین واقع شده‌اند:

 • پمپ گاز سی ان جی شهید دشتی
  (3.5)
  بلوار شهید دشتی، بلوار ارتش
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط دادرس (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 27 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پمپ بنزین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 27 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پمپ بنزین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پمپ بنزین ندارد.
  neshan logo