info
عکس آرایشی بهداشتی یاس سفید
category

آرایشی بهداشتی یاس سفید اصفهان

فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آرایشی بهداشتی یاس سفید

آرایشی بهداشتی یاس سفید (فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی) در اصفهان و خیابان ضابط زاده واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار پروتیین رسالت۱۱۰ و همچنین فست فود رنگارنگ، پردیس فاطمه الزهرا اصفهان، مسجد حضرت مسلم ابن عقیل، کافه گیم و مجموعه فرهنگی محبان الزهرا قرار گرفته است.

درباره فروشگاه آرایشی بهداشتی یاس سفید اصفهان

فروشگاه آرایشی بهداشتی یاس سفید اصفهان در شهر اصفهان، محله مولوی، واقع شده است. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (03134481079) تماس بگیرید. فروشگاه آرایشی بهداشتی یاس سفید اصفهان یکی از فروشگاه‌های خوب محله مولوی به شمار می‌رود. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به آرایشی بهداشتی داتیس شفیعی و فروشگاه آرایشی رجاء اشاره کرد.

چطور به فروشگاه آرایشی بهداشتی یاس سفید اصفهان برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه آرایشی بهداشتی یاس سفید اصفهان را انتخاب کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس سوانح سوختگی قرار دارد. همچنین در نزدیکی فروشگاه آرایشی بهداشتی یاس سفید اصفهان ایستگاه مترو چمران نیز قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه آرایشی بهداشتی یاس سفید اصفهان رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه آرایشی بهداشتی یاس سفید اصفهان دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم آرایشی که در محدوده آرایشی بهداشتی یاس سفید واقع شده‌اند:

 • آرایشی بهداشتی داتیس شفیعی
  (2.8)
  بلوار کاوه، 15 خرداد، بین مومنی و وحید
 • فروشگاه آرایشی رجاء
  (3.9)
  ابن سینا، بین شهید علی عروجی و دردشت
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نفیس (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آرایشی بهداشتی یاس سفید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آرایشی بهداشتی یاس سفید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آرایشی بهداشتی یاس سفید ندارد.
  neshan logo