info
عکس فروشگاه کوروش فرجام
category

فروشگاه کوروش فرجام محله علم و صنعت، تهران

درباره‌ی فروشگاه کوروش فرجام

فروشگاه کوروش فرجام (فروشگاه) در محله علم و صنعت تهران و خیابان فرجام غربی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و هشت فروشگاه در محله علم و صنعت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی یونا و توسعه شبکه آبرسانی و همچنین مجموعه ورزشی دلکده، شیرینی پاگشا، شرکت زرگوشت مغان، فروشگاه افق کوروش و مرکز سخت افزار ایران (شعبه فرجام) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شهید باقری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده فروشگاه کوروش فرجام واقع شده‌اند:

 • آسو
  بلوار خوشوقت، فرجام شرقی، بین گلشنی 117 و آهنی آمینه 119
 • گالری آریا
  هنگام، دلاوران، بلوار کرج، بین تکاوران و والائیان
 • فروشگاه موتورسیکلت سبقت
  بزرگراه شهید زین الدین، والائیان، بین حسینی و دوازده متری دوم
 • فروشگاه بوش
  بزرگراه شهید سلیمانی، کیخسروی 117، انارکی
 • فروشگاه star kids ss
  بزرگراه شهید سلیمانی، برادران باقری، شهید احد زاده، بین ملا جعفر و یکم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Reza Vahedi (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه کوروش فرجام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه کوروش فرجام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه کوروش فرجام ندارد.
  neshan logo