info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان فاطمی
category

ایستگاه اتوبوس میدان فاطمی محله جهاد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان فاطمی

ایستگاه اتوبوس میدان فاطمی (ایستگاه اتوبوس) در محله جهاد تهران و خیابان دکتر فاطمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله جهاد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی مهر، خانه موزه مهدی اخوان ثالث و مرکز خرید پرنیان و همچنین کافه دکتر کافی، پاتن جامه، کانتینر برگر، ترک دنر(شعبه فاطمی) و طباخی مظفر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان فاطمی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان فاطمی تهران، شهر تهران، محله فاطمی است. این ایستگاه اتوبوس در دکتر فاطمی، بین رامندی و خیری هولیقی قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان فاطمی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو میدان ولیعصر قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی کمان سرویس را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان فاطمی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان فاطمی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اول مطهری
  مطهری، بین سربداران و لارستان
 • ایستگاه اتوبوس فلسطین
  بلوار کشاورز، بین سعید و شوریده
 • ایستگاه اتوبوس شهید مطهری
  ولیعصر، بین شجاعی و ناهید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان فاطمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان فاطمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان فاطمی ندارد.
  neshan logo