عکس ایستگاه اتوبوس میدان فاطمی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان فاطمی (محله فاطمی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، دکتر فاطمی، بین رامندی و خیری هولیقی

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان فاطمی در محله فاطمی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان فاطمی (ایستگاه اتوبوس) در محله فاطمی تهران و خیابان دکتر فاطمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله فاطمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی مهر، خانه موزه مهدی اخوان ثالث و مرکز خرید پرنیان و همچنین سالن همایش‌های وزارت کشور، مسجد نور، قهوه لمیز شعبه فاطمی، بیمه ایران فاطمی و پیتزا دکتر آرین قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، دکتر فاطمی، بین رامندی و خیری هولیقی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان فاطمی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مطهری
  مطهری، بین سربداران و لارستان
 • ایستگاه اتوبوس دمشق
  ولیعصر، بین صدف و علی ولدی
 • ایستگاه اتوبوس اول مطهری
  مطهری، بین سربداران و لارستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان فاطمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان فاطمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان فاطمی ندارد.
  neshan logo