عکس مرکز انجمن دفاع از حقوق معلولین
category

مرکز انجمن دفاع از حقوق معلولین (محله ونک، تهران)

مکان مرتبط با بهداشت و درمان
استان تهران تهران استان تهران، تهران، گاندی، هجدهم

موقعیت مرکز انجمن دفاع از حقوق معلولین در محله ونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

مرکز انجمن دفاع از حقوق معلولین (مکان مرتبط با بهداشت و درمان) در محله ونک تهران و کوچه 18 واقع شده است. این مکان یکی از سی و سه بهداشت و درمان در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران و برج آسمان ونک و همچنین دیجیکالا Digikala، سفره خانه سنتی عالی قاپو، شیرینی گاندی، چرم مشهد و ساندویچ هایدا قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، گاندی، هجدهم


سایر مراکز حوزه بهداشت و درمان که در محدوده مرکز انجمن دفاع از حقوق معلولین واقع شده‌اند:

 • مرکز آمبولانس خصوصی پارس امداد
  (5.0)
  نلسون ماندلا (جردن)، والی نژاد
 • مرکز درمان چاقی تهران
  (4.9)
  ولیعصر، صانعی
 • داروسازی تسنیم
  (4.7)
  خالد اسلامبولی (وزرا)، یکم
 • بیمارستان چشم پزشکی ونک
  (4.6)
  بزرگراه شهید حقانی، بعد از گاندی
 • آزمایشگاه پاتوبیولوژی نگین ونک
  (3.0)
  ولیعصر، شریفی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط NaTa28 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز انجمن دفاع از حقوق معلولین تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز انجمن دفاع از حقوق معلولین تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز انجمن دفاع از حقوق معلولین تهران ندارد.