info
عکس سرویس بهداشتی ایستگاه جوانمرد قصاب
category

سرویس بهداشتی ایستگاه جوانمرد قصاب محله جوانمرد قصاب، تهران

سرویس بهداشتی
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سرویس بهداشتی ایستگاه جوانمرد قصاب

سرویس بهداشتی ایستگاه جوانمرد قصاب (سرویس بهداشتی) در محله جوانمرد قصاب ری و بلوار شهید رجایی، کریمی واقع شده است. این مکان یکی از هفت سرویس بهداشتی در محله جوانمرد قصاب ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چهارشنبه بازار و همچنین ایستگاه مترو جوانمرد قصاب، پارک شاه عبدالعظیم (ره)، پارکینگ، شهرنت بانک شهر مترو جوانمرد و جاکلیدی سیلیکونی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو جوانمرد قصاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر سرویس‌های بهداشتی که در محدوده سرویس بهداشتی ایستگاه جوانمرد قصاب واقع شده‌اند:

 • سرویس بهداشتی
  بلوار دستواره، بین باستانی پور و رجایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mozzafar (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرویس بهداشتی ایستگاه جوانمرد قصاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سرویس بهداشتی ایستگاه جوانمرد قصاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرویس بهداشتی ایستگاه جوانمرد قصاب ندارد.
  neshan logo