عکس سرویس بهداشتی ایستگاه جوانمرد قصاب
category

سرویس بهداشتی ایستگاه جوانمرد قصاب (محله جوانمرد قصاب، تهران)

سرویس بهداشتی
4.0
2 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار دستواره، نرسیده به آوینی

موقعیت سرویس بهداشتی ایستگاه جوانمرد قصاب در محله جوانمرد قصاب تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

سرویس بهداشتی ایستگاه جوانمرد قصاب (سرویس بهداشتی) در محله جوانمرد قصاب ری و بلوار دستواره، نرسیده به آوینی واقع شده است. این مکان یکی از هشت سرویس بهداشتی در محله جوانمرد قصاب ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه مترو جوانمرد قصاب، پارکینگ، جاکلیدی سیلیکونی، پایانه تاکسیرانی و سرویس بهداشتی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو جوانمرد قصاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار دستواره، نرسیده به آوینی


سایر سرویس‌های بهداشتی که در محدوده سرویس بهداشتی ایستگاه جوانمرد قصاب واقع شده‌اند:

 • سرویس بهداشتی پارک مادر
  (4.0)
  غیبی، میدان مادر
 • سرویس بهداشتی
  کمیل، خرم دره، جودتی، بین بوستان شانزدهم و بوستان چهاردهم
 • سرویس بهداشتی
  بلوار دستواره، بین باستانی پور و رجایی
 • سرویس بهداشتی
  بزرگراه شهید رجایی، صفر رحمتی، رضازاده، خرداد 12
 • سرویس بهداشتی
  بلوار دستواره، رضاییان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mozzafar (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرویس بهداشتی ایستگاه جوانمرد قصاب تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  عمومی wc توالت دست‌شویی دستشویی سرویس بهداشتی

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سرویس بهداشتی ایستگاه جوانمرد قصاب تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرویس بهداشتی ایستگاه جوانمرد قصاب تهران ندارد.