info
عکس ایستگاه اتوبوس تقاطع نیایش
category

ایستگاه اتوبوس تقاطع نیایش محله نامجو، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تقاطع نیایش

ایستگاه اتوبوس تقاطع نیایش (ایستگاه اتوبوس) در محله نامجو رشت و خیابان نامجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله نامجو رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز آموزشی درمانی و پژوهشی 17 شهریور، عمارت کلاه فرنگی و موزه رشتی دوزی و همچنین ایستگاه تاکسی فلکه گاز - دروازه لاکان - دانشگاه، قهوه چارلی، میدان گاز، داروخانه شبانه روزی دکتر مظفری و پیتزا همشهری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تقاطع نیایش رشت

آدرس ایستگاه اتوبوس تقاطع نیایش رشت، شهر رشت، محله نامجو است. این ایستگاه اتوبوس در نامجو، بین سعید و رامیزا قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس تقاطع نیایش رشت عبور می‌کنند، به نقاط مختلف رشت بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس گلپور قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس تقاطع نیایش رشت، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تقاطع نیایش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پرستار
  بلوار امام خمینی، پرستار
 • ایستگاه اتوبوس سیامک
  بلوار لاکان، امینی
 • ایستگاه اتوبوس سه راه حافظ
  بلوار نامجو، بلوار حافظ
 • ایستگاه اتوبوس پارک شهر
  ملت، بلوار حافظ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تقاطع نیایش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تقاطع نیایش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تقاطع نیایش ندارد.
  neshan logo