info
عکس ایستگاه اتوبوس خانه معلم
category

ایستگاه اتوبوس خانه معلم محله درکه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خانه معلم

ایستگاه اتوبوس خانه معلم (ایستگاه اتوبوس) در محله درکه تهران و خیابان درکه واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله درکه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز آموزشی و رفاهی فرهنگیان منطقه یک تهران (خانه معلم درکه)، کافه دوپینو، رستوران آبشار تبریزی، نانوایی سنگکی و هایپر میوه کوهستان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خانه معلم تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس خانه معلم تهران، شهر تهران، محله درکه است. آدرس این ایستگاه اتوبوس درکه است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس خانه معلم تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین اوین تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خانه معلم تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خانه معلم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هفدهم
  دانشجو، بعد از البرز
 • ایستگاه اتوبوس خوابگاه دختران
  دانشجو
 • ایستگاه اتوبوس اقاقیا
  بزرگراه شهید چمران، کرمی، دانشجو، شقایق، بین اقاقیا و گلریزان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خانه معلم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خانه معلم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خانه معلم ندارد.
  neshan logo