info
عکس ایستگاه اتوبوس شیخ فضل الله
category

ایستگاه اتوبوس شیخ فضل الله محله شهرک آزمایش، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شیخ فضل الله

ایستگاه اتوبوس شیخ فضل الله (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک آزمایش تهران و خیابان مرزداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک آزمایش تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین 277 گلابتون، بنیاد تعاون ناجا، شهرک آزمایش، آموزشگاه موتور سیکلت سروش و پارکینگ عمومی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهرک آزمایش، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شیخ فضل الله تهران

ایستگاه اتوبوس شیخ فضل الله تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شهرک آزمایش قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس مرزداران است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شیخ فضل الله تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهرک آزمایش نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. آژانس نصر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شیخ فضل الله واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کانال
  بزرگراه شهید چمران، کوی نصر، بین فاضل و دهم
 • ایستگاه اتوبوس صدف
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری، شوریده
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  بزرگراه جلال آل احمد، تقاطع جانبازان
 • ایستگاه اتوبوس سرسبز
  مرزداران، بین تات و مطهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شیخ فضل الله اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شیخ فضل الله در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شیخ فضل الله ندارد.
  neshan logo