info
عکس آرامگاه مهدی آذر یزدیعکس آرامگاه مهدی آذر یزدیعکس آرامگاه مهدی آذر یزدی
category

آرامگاه مهدی آذر یزدی محله امیر المومنین، یزد

آرامگاه

درباره‌ی آرامگاه مهدی آذر یزدی

آرامگاه مهدی آذر یزدی (آرامگاه) در محله امیر المومنین یزد و خیابان آذر یزدی ۱ واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی یزد تخفیف و همچنین پیتزا فروتن، مسجد خرمشاه، بازرگانی حیدری ، طرح و پژوهش سهیل کویر و قصر کاشی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این بنا یکی از آرامگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد آرامگاه مهدی آذر یزدی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر حذف شده
  یکشنبه 28 اسفند ماه 1401

  آرامگاه مهدی آذر یزدی پدر ادبیات کودک و نوجوان ایران

  4
 • avatar
  مرجان توکلی
  سه شنبه 01 فروردین ماه 1402

  آرامگاه( مهدی آذر یزدی ) متولد ۲۷ اسفند ماه سال ۱۳۰۰ ایشان اولین نویسنده ای بودند که به فکر نوشتن کتاب برای کودکان و نوجوانان افتادند و به همین دلیل است که عنوان (پدر ادبیات کودک و نوجوان ایران ) را به ایشان دادند .

  4
 • avatar
  کاربر نشانavesta
  پنجشنبه 14 دی ماه 1402

  یزد زیبا آرامگاه مهدی آذر یزدی نویسنده قصه های خوب برای بچه های خوب و اما خاطرات خاطرات خاطرات .... درود بر مردمان مهربان یزد

 • avatar
  محمد رضا میرجلیلی
  شنبه 20 فروردین ماه 1401

  مکانی برای زیارت اهل قبور و آرامگاه مهدی آذر یزدی نویسنده داستان های خوب برای بچه های خوب نویسنده مشهور یزدی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط kazemdj (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 14 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آرامگاه مهدی آذر یزدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 14 دی ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد آرامگاه مهدی آذر یزدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آرامگاه مهدی آذر یزدی ندارد.
location استان یزد، شهرستان یزد، بلوار شهید باهنر، حد فاصل میدان امام حسین و میدان باهنر، ابتدای خیابان مهدی آذریزدی، مجموعه خرمشاه (خرمشاد)
ثبت نظر و تصویر
neshan logo