info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه مترو شهید حقانی میدان صنعت
category

ایستگاه اتوبوس پایانه مترو شهید حقانی میدان صنعت محله اراضی عباس آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه مترو شهید حقانی میدان صنعت

ایستگاه اتوبوس پایانه مترو شهید حقانی میدان صنعت (ایستگاه اتوبوس) در محله اراضی عباس آباد تهران و بلوار میرداماد، دکتر مصدق جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله اراضی عباس آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ موزه بانک مرکزی ایران و مرکز خرید آرین و همچنین موسسه خانه دوستان آشنا، ایستگاه اتوبوس پایانه مترو شهید حقانی، خیریه مهرپروران امید، شرکت تدبیرسازان سرآمد و نشر اطراف قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید حقانی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه مترو شهید حقانی میدان صنعت تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پایانه مترو شهید حقانی میدان صنعت تهران است که در محله اراضی عباس آباد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار میرداماد، دکتر مصدق جنوبی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پایانه مترو شهید حقانی میدان صنعت تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو میرداماد نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین تاکسی سرویس موناکو را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه مترو شهید حقانی میدان صنعت تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه مترو شهید حقانی میدان صنعت

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  محسن محمودی
  یکشنبه 22 بهمن ماه 1402

  صبح تا ده یازده اصلا حرکت نداره و راننده ها تو ماشین خوابن

 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 28 شهریور ماه 1402

  خیلی دیر به دیر میاداتوبوس


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه مترو شهید حقانی میدان صنعت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ظفر
  بزرگراه مدرس
 • ایستگاه اتوبوس مدرس
  بزرگراه مدرس
 • ایستگاه اتوبوس میرداماد
  پل میرداماد
 • ایستگاه اتوبوس کتابخانه ملی
  بزرگراه شهید همت، بزرگراه شهید حقانی، بین بلوار حبیبی و بلوار کتابخانه ملی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه مترو شهید حقانی میدان صنعت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه مترو شهید حقانی میدان صنعت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه مترو شهید حقانی میدان صنعت ندارد.
  neshan logo