info
عکس صنایع غذایی همراه بهار .آروا
category

صنایع غذایی همراه بهار .آروا یزد

ارائه‌دهنده خدمات مرتبط با صنعت غذا
3.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی صنایع غذایی همراه بهار .آروا

صنایع غذایی همراه بهار .آروا (ارائه‌دهنده خدمات مرتبط با صنعت غذا) در استان یزد، شهرستان یزد واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گروه صنایع غذایی متانت، شرکت تعاونی وحدت دامداران یزد، تولیدی پرده مهسان و کارخانه فراورده های کنجدی وینادیس قرار گرفته است.سایر مراکز ارائه‌دهنده خدمات مرتبط با صنعت غذا که در محدوده صنایع غذایی همراه بهار .آروا واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ناصر (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی صنایع غذایی همراه بهار .آروا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد صنایع غذایی همراه بهار .آروا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه صنایع غذایی همراه بهار .آروا ندارد.
neshan logo