info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان هفتم تیر تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس میدان هفتم تیر تخلیه محله قائم مقام - سنائی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان هفتم تیر تخلیه

ایستگاه اتوبوس میدان هفتم تیر تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله قائم مقام - سنائی تهران و خیابان لطفی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله قائم مقام - سنائی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مادر و همچنین هتل مروارید تهران، قیمه قورمه، میدان هفت تیر، مسجد الجواد و فرش ساوین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو هفت تیر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان هفتم تیر تخلیه تهران

ایستگاه اتوبوس میدان هفتم تیر تخلیه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله قائم مقام - سنائی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در مفتح، لطفی واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان هفتم تیر تخلیه تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو هفت تیر در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. آژانس آرمن تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان هفتم تیر تخلیه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان هفتم تیر تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شیرودی
  مفتح، مفتح جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس بهار شیراز
  شریعتی، بهار شیراز، بین ملیکیان و زنده دلان
 • ایستگاه اتوبوس کریمخان
  قرنی، بین جرداق و باقری قصرالدشتی
 • ایستگاه اتوبوس پل کریمخان
  پل کریمخان، کریمخان زند، بین قرنی و میرزای شیرازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان هفتم تیر تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان هفتم تیر تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان هفتم تیر تخلیه ندارد.
  neshan logo