info
عکس ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 14
category

ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 14 محله کوثر، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 14

ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 14 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوثر مشهد و بلوار کوثر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله کوثر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع جام جم و همچنین پوشاک کیان تن پوش، آکادمی قهوه آریا، سوپر مارکت همسایه، هنرستان هوانوردی بلند پرواز و بانک آینده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 14 مشهد

ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 14 مشهد در شهر مشهد، محله کوثر و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار کوثر، بین باهنر 8 و کوثر 12 قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 14 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو کوثر نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ناصر قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 14 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوثر شمالی 14 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 21
  بلوار کوثر
 • ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 14
  بلوار شهید صارمی، بین صارمی 9 و 11
 • ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 14
  بلوار شهید صارمی، بین صارمی 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 8
  بلوار کوثر، نرسیده به کوثر 8/1
 • ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 27
  (5.0)
  بلوار کوثر، میدان پژوهش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 14 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 14 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 14 ندارد.
  neshan logo